projektpraca.eu

Praca dla opiekunki

Promedica 24
  • Dodano: 22 września 2022
  • Ważna do: 13 października 2022

Opis stanowiska pracy

Poszukuję opiekunki dla 90-letniej podopiecznej z Mainz. Podopieczna jest osoba leżącą. Na kontrakcie jest lift, specjalistyczne łóżko i materac przeciwodleżynowy. Na kontrakcie opiekunka ma własny pokój, dostęp do internetu oraz dwie godziny czasu wolnego po południu.

Wyjazd: 03.10.2022

Miejscowość: Mainz

Stawka z dobrą znajomością języka niemieckiego od 2200 EUR.

Dla osób nieznających języka niemieckiego oferujemy pracę w PL lub kurs języka niemieckiego od podstaw z gwarancja zatrudnienia po jego ukończeniu.

Oferuję również pracę dla Opiekunek na terenie Niemiec, oraz bezpłatne kursy języka niemieckiego.

ZADZWOŃ tel. 797169814

Oddział Kielce

Al. IX wieków 6/2

budynek Bechera

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-801 Warszawa.

Wymagania

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi,

- znajomość języka niemieckiego lub gotowość o jego nauki,

- otwartość, empatia, pozytywne nastawienie;