projektpraca.eu

Pilnie poszukiwana opiekunka dla starszej osoby!

Promedica 24
  • Dodano: 21 grudnia 2021
  • Ważna do: 31 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Szukamy osób do pracy w charakterze Opiekuna/ki w Niemczech

Jeśli jesteś kulturalną, empatyczną osobą i lubisz pracę z ludźmi-dołącz do nas!

Organizujemy wyjazd od A do Z - transport, wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie.

Jesteśmy 16 lat na rynku- z nami pracujesz bezpiecznie i legalnie.

Dopasowujemy zlecenia do opiekunki, mamy kontrakty do 1 podopiecznego lub do małżeństwa, małe i większe miejscowości.

Nie ponosisz żadnych kosztów.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie ? nawet do 10 000zł w 6 tygodni;
  • wysokie bonusy za polecenie, referencje, wyjazdy w okresach świątecznych;
  • składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;
  • legalną pracę - czytelną umowę i formularz A1;
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne (ERGO) oraz pracowniczą kartę EKUZ;
  • kursy języka niemieckiego - od podstaw/ doszkalające, stacjonarnie i online
  • organizujemy w całości transport, zakwaterowanie i wyżywienie (osobny pokój w mieszkaniu podopiecznego)
  • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7 - Opiekun Kontraktu oraz Infolinia;
  • oferty pracy dobrane do Twojego doświadczenia i preferencji;
  • szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 797169814

Zatrudniamy osoby w różnym wieku i z różnym doświadczeniem - zadzwoń i zapytaj, co możemy Ci zaoferować.

Dla osób które nie znają języka niemieckiego, prowadzimy kursy z lektorem online lub stacjonarnie, które przygotują Cię do wyjazdu ! Świetna atmosfera i pyszna kawa gwarantowana :)

  • liczba miejsc na kurs ograniczona,
  • start najbliższego kursu przewidziany na 03.01.2022 oraz 17.01.2022.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat kursu/ofert proszę o kontakt w godzinach 9-17 w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Zapraszamy też do naszego biura, które znajduje się w Kielcach przy al. IX wieków Kielc 6/2.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: dane osobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 48221202100 , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej.