projektpraca.eu

Osoba do umawiania klientów na spotkania

FOXIR Sp. z o.o.
  • Dodano: 08 października 2019
  • Ważna do: 08 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą kreatywną?
Chętnie nawiązujesz nowe kontakty?
Chcesz mieć realny wpływ na swoje wynagrodzenie?
A może poszukujesz dodatkowej pracy?

Zostań KONSULTANTEM TELEFONICZNYM przy projekcie niesprzedażowym - ta praca jest dla Ciebie !!!

Zapewniamy:
-?Premię na start? za to że wybrałeś właśnie NAS
- za polecenie osoby do pracy PREMIA w wysokości +100 zł
- gwarantowane 12,70 zł/h NETTO jako podstawa + atrakcyjne premie
- współpraca na podstawie umowy zlecenie
- pracę przy projekcie niesprzedażowym
- krótkie 2-3 minutowe rozmowy z Klientami
-liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
-ELASTYCZNY GRAFIK dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości
-zatrudnienie od 16 roku życia
-pakiet szkoleń
-praca w dogodnej lokalizacji Kielc
-przyjazną atmosferę
-wyjścia integracyjne
-możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy

Wymagania

Wymagania:
-pozytywne nastawienie
-minimum 25 h przepracowanych w tygodniu
-ukończone 16 lat
-2 soboty w miesiącu
-NIE wymagamy doświadczenia
-zatrudniamy na min 2 miesiące

Wysłanie CV oznacza akceptację regulaminu przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji http://foxir.pl/