Obróbka elementów metalowych, elastyczny czas pracy, Starachowice

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 16 lipca 2024
  • Ważna do: 30 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Aktualnie pracujesz, ale chcesz dorobić do swojego budżetu?

Zapewniamy elastyczne godziny pracy i płacy.

Zapraszam Cię do aplikowania na ogłoszenie lub do kontaktu telefonicznego  t. 697 501 818

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę w stabilnej firmie wytwarzającej regały do magazynowania
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość pracy na część etatu
  • pakiet benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe

zadania

  • szlifowanie, prostowanie i obróbka elementów metalowych - spoin i nadlewów spawalniczych, zgodnie z dokumentacją techniczną
  • przygotowanie powierzchni do prac spawalniczych
  • samokontrola wykonanych prac
  • przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy

oczekujemy

  • motywacji do pracy
  • zaangażowania i dokładności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia