projektpraca.eu

Niania / Opiekunka

Centrum Terapeutyczne MAM s.c. Kielce
  • Dodano: 02 lipca 2021
  • Ważna do: 31 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Centrum Opiekunek i Niań to jedyne miejsce w województwie Świętokrzyskim pośredniczące w poszukiwaniu osób profesjonalnie przygotowanych do pracy w charakterze opiekunki lub niani.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem i zainteresowaniem poszukujemy kandydatek do opieki nad dziećmi, osobami starszymi lub niepełnosprawnymi.

Jeżeli masz wykształcenie humanistyczne (pedagogika, psychologia, praca socjalna), doświadczenie w pracy z dziećmi, osobami niepełnosprawnymi, starszymi lub pracowałaś w charakterze pomocy domowej ta propozycja jest dla Ciebie!

Oferujemy:

- elastyczny czas pracy

- bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy

- wsparcie i konsultacje psychologa

- szkolenia w zakresie opieki

- stabilne wynagrodzenie zgodne z zawartą umową

Wymagania

- dyspozycyjność

- dobry stan zdrowia

- empatia

- odpowiedzialność

- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

- mile widziana znajomość zasad pierwszej pomocy

Jeżeli oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, prześlij CV lub zadzwoń.