projektpraca.eu

Nauczyciel zawodowy

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kielcach
  • Dodano: 15 września 2024
  • Ważna do: 29 września 2024
218
2024-09-15 2024-09-29

Opis stanowiska pracy

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kielcach poszukuje nauczyciela, do kwalifikacji zawodowej INF.03 / Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych. (INF.03, wcześniej EE.09/E.14).

  • zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (sobota,niedziela, co dwa tygodnie);
  • liczba godzin do ustalenia;
  • praca z osobami pełnoletnimi (dorosłymi);
  • kurs prowadzony od podstaw;

Proszę o przesłanie swojej aplikacji na maila rekrutacja.kkz@interia.pl

w tytule (temat) wiadomości:

Imię Nazwisko - nauczyciel zawodowy

Wymagania

  • Kurs pedagogiczny lub przygotowanie pedagogiczne;
  • wykształcenie wyższe ukończony studia z  kierunku informatyka
  • znajomość kwalifikacji zawodowej INF.03;
  • doświadczenie w pracy nauczyciela;
  • umiejętność przekazywania wiedzy;

Adres e-mail

rekrutacja.kkz@interia.pl