projektpraca.eu

Młodszy przedstawiciel handlowy

4 ECO Sp. z o.o.
  • Dodano: 19 stycznia 2022
  • Ważna do: 02 lutego 2022

Opis stanowiska pracy

4 ECO Sp. z o.o. ,  jedna z największych firm w Polsce zajmujących się dystrybucją i instalacją fotowoltaiki oraz źródeł ciepła poszukuje:

MŁODSZY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Teren pracy: województwo świętokrzyskie

Jeżeli uczysz się, studiujesz lub chcesz nawiązywać nowe znajomości i zdobyć doświadczenie zawodowe, to jesteś dla nas idealnym Kandydatem!

Dołącz do naszego teamu.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

Kontakt z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi,

Przeprowadzanie krótkich ankiet z klientami,

Obsługa przedsprzedażowa,

Współpraca z zespołem oraz z koordynatorem,

Wymagania

Czego oczekujemy?

komunikatywności,

zaangażowania w wykonywaną pracę,

pozytywnego nastawienia

nie wymagamy doświadczenia,

Co oferujemy:

możliwość awansu,

pracę w młodym zespole,

pozytywną atmosferę.

elastyczny grafik stabilną stawkę 19,70/h + premię !

CV z dopiskiem ?Ankieter terenowy? prosimy przesyłać na adres: karina.kaniewska@4-eco.pl

magdalena.plyta@centrumkariery.eu