projektpraca.eu

Księgowa/Księgowy

URKO sp. z o.o. (biuro rachunkowe)
  • Dodano: 07 października 2024
  • Ważna do: 31 października 2024
283
2024-10-07 2024-10-31

Opis stanowiska pracy

Do podstawowych zadań będzie należało:

  • gromadzenie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych,
  • prowadzenie ewidencji księgowych (ryczałt, KPiR, rachunkowe)
  • dekretowanie, księgowanie operacji gospodarczych w ujęciu podatkowym i rachunkowym,
  • rozliczanie podatków PIT, CIT oraz VAT
  • uzgadnianie rozrachunków i weryfikacja sald na koniec okresów rozliczeniowych

Wymagania

Oczekujemy:

  • samodzielności w pracy,
  • praktycznej znajomości przepisów podatkowych,
  • chęci do pogłębiania wiedzy.

Oferujemy:

  • elastyczne zatrudnienie (B2B, umowa o pracę, zlecenie),
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i wkładu pracy.

Składając CV prosimy złożyć stosowne oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Kontakt z pracodawcą

502404064

Adres e-mail

rekrutacja@biurook.pl