projektpraca.eu

Konsultant ds. ubezpieczeń (szkolenie zdalne)

Telbridge
  • Dodano: 26 marca 2020
  • Ważna do: 26 kwietnia 2020

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób z wykształceniem min. średnim do projektu, dotyczącego sprzedaży ubezpieczeń.
Organizujemy szkolenie zdalne!

Praca odbywać się będzie w siedzibie firmy, na ulicy Zagnańskiej 49 w Kielcach.

Oferujemy:
- gwarantowaną stawkę 17 zł/h + premie,
- elastyczne godziny pracy (pomiędzy 8-20),
- szkolenie zdalne, które w pełni przygotuje Cię do pracy,
- dodatkowe bonusy i konkursy,
- kartę MultiSport Plus.

Nasi współpracownicy to uczniowie, studenci, młode mamy, emeryci i renciści. Wiek nie jest dla nas przeszkodą, wystarczy że jesteś pełnoletni a doświadczenie zdobędziesz u nas!
Jeżeli jednak posiadasz doświadczenie w branży call center, otrzymasz 500 zł bonusu powitalnego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Wszystkie aplikacje są rozpatrywane na bieżąco. Rozmowy rekrutacyjne odbywają się za pomocą aplikacji Skype. Zapraszamy do aplikowania!

Poznaj nas lepiej: https://www.facebook.com/telbridgekielce

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 ? 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu."

Wymagania

- zaangażowanie w swoje działania,
- min. średnie wykształcenie,
- utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem,
- przedstawianie oferty handlowej.