projektpraca.eu
nowe mieszkania Kielce

Dziennikarz/ka reporter/ka

MyFilmstar
  • Dodano: 14 czerwca 2019
  • Ważna do: 31 grudnia 2019
977
2019-06-14 2019-12-31

Opis stanowiska pracy

UWAGA - aby nie marnować Twojego czasu - to nie jest praca zarobkowa! (przynajmniej na tym etapie)

 

O nas

Jesteśmy braćmi, fotograf oraz operator kamery. Razem współpracujemy już kilka dobrych lat. Posiadamy sprzęt i umiejętności, które pozwalają tworzyć fajne treści na dobrym poziomie. Głównie zajmujemy się realizacją reportaży z imprez okolicznościowych i chcieliśmy zacząć tworzyć nowe treści związane z promowaniem województwa Świętokrzyskiego.

Kogo szukamy?

Chcemy znaleźć osobę do naszego zespołu, która chciałaby nabrać doświadczenia w zagadnieniach związanych z reportażem, wzbogacenie swojego doświadczenia i portfolio, pracą z kamerą, współpracą przy tworzeniu treści. Na początku nie nastawiamy się na zarobek i z mojej i brata strony przewidujemy same koszty tego projektu (takie jak transport, sprzęt, media i inne inwestycje.), ale nie ograniczamy się tylko do pracy dla samej zajawki. Jeżeli (z Twoją pomocą) nasze pomysły udałoby się ciekawie realizować to moglibyśmy pomyśleć również o odsprzedawaniu naszych prac, lub publikacji ich w mediach społecznościowych. Dlatego szukamy osoby, z którą udałoby nam się zgrać we trójkę i razem tworzyć ciekawe rzeczy.

O pracy

Poszukujemy młodej, "obrotnej" osoby, która interesuje się np.: historią/dziennikarstwem/przyrodą/wydarzeniami. Potrzebujemy kogoś, kto potrafi znaleźć informację, dotrzeć do odpowiednich ludzi, wiedzieć jak przeprowadzić z nimi wywiad, jak dograć wszystko w konkretnym miejscu i czasie. Fajnie byłoby jakbyś nie bał/bała się wystąpić przed kamerą.

 

Masz chęci i czas? Napisz coś o sobie na:
publikacje@myfilmstar.com

Wymagania

- chęci do samorozwoju i udziału w ciekawych projektach,

- osoba lubiąca podróże,

- samoorganizacja czasu pracy,

- komunikatywność,

- otwartość,

- współpraca w grupie,

- doświadczenie pracy z kamerą, pracy z ludźmi i inne wymienione w opisie "o pracy" nie jest wymagane - najważniejsze są chęci i pozytywne nastawienie.

Adres e-mail

publikacje@myfilmstar.com

Podobne oferty

Kadrowa

Niepubliczne Przedszkole Szalony Brzdąc Bilcza
  • powiat kielecki
  • Dzisiaj

Psycholog

Stowarzyszenie SIEMACHA (SIEMACHA Spot Kielce)
  • woj. świętokrzyskie
  • Dzisiaj