projektpraca.eu

Doradca klienta Cyfrowego Polsatu

Call&More
  • Dodano: 25 stycznia 2016
  • Ważna do: 31 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się firma z branży Telekomunikacyjnej i Call Center w związku z rozpoczęciem nowego, atrakcyjnego projektu dla ogólnopolskiej sieci Telewizji Satelitarnej CYFROWEGO POLSATU poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Specjalisty ds. Obsługi Klienta Cyfrowego Polsatu. JUŻ DZIŚ ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ Z UGRUNTOWANĄ POZYCJĄ NA RYNKU! Dla nas nie jest ważny Twój wiek, liczy się pasja i zaangażowanie! Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia - atrakcyjny system wynagrodzeń powiązany z prowizjami - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze obsługi klienta - długofalowa współpraca i rozwój osobisty - praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - zatrudnienie w ramach stabilnej umowy Opis stanowiska pracy: - kontakt telefoniczny z obecnymi klientami - przedstawienie usług firmy - budowanie i utrzymywanie długotrwałej relacji z klientami - kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Wymagania: - mile widziana znajomość technik negocjacji - doświadczenie na w/w stanowisku będzie dodatkowym atutem - dobra dykcja - umiejętność pracy w zespole - nastawienie na osiąganie wyników i realizację celów