projektpraca.eu

Ankieter terenowy

Euro Callcenter Sp. z o.o.
  • Dodano: 15 stycznia 2021
  • Ważna do: 29 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

Naszą firmę tworzy zespół wybitnych specjalistów o ponadprzeciętnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i możliwość sprawdzenia się w zespołach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie D2D

  • Raportowanie bieżących działań - wypełnianie ankiet informacyjnych z potencjalnymi klientami,

  • Dbanie o wizerunek firmy,

  • Troska o logistykę swojej pracy.

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne 8 zł za ankietę

  • kierowce dowożącego na miejsce

  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie dla której klient jest najważniejszy

Kontakt z pracodawcą

786-840-056

Adres e-mail

agsyska@eurocallcenter.pl

Wymagania

Oczekiwania

  • Zorientowanie na cel,

  • Zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Wysoka kultura osobista komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Budowanie i utrzymanie dobrych relacji z zespołem

  • Prawo jazdy mile widziane