projektpraca.eu

Ankieter Audytor 150 zł netto/dzień Kielce

Multi Solution
  • Dodano: 20 stycznia 2016
  • Ważna do: 10 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko: Audytora/Ankietera do długofalowej współpracy 1 - 3 dni w tygodniu. Zakres obowiązków: Przeprowadzanie krótkich wywiadów z respondentami; Uzyskanie odpowiedzi od mieszkańców we wskazanych przez firmę adresach na około 3-4 pytania (ok.8h); Raportowanie; Obsługiwany obszar: Bydgoszcz i okolice. Przewidywany zasięg pracy - ok. 100 km.

Wymagania

Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód; Dyspozycyjność 1 - 3 dni w tygodniu; Posiadanie smartfona z Androidem - potrzebne do wprowadzania danych; Komputer z dostępem do Internetu; Rzetelność i sumienność w realizacji zleceń; Samodzielność i zaangażowanie. Mile widziane osoby zatrudnione lub prowadzące własną działalność gospodarczą, zainteresowane dodatkową pracą. Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie; Zwrot kosztów paliwa; Umowę o dzieło lub umowę o współpracy z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą; Długofalową współpracę oraz regularne zlecenia; Szkolenie stanowiskowe. Osoby zainteresowane współpracą prosimy o aplikowanie za pomocą formularza.