projektpraca.eu

Administrator stron internetowych

  • Dodano: 28 stycznia 2016
  • Ważna do: 07 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Do nowo powstałego serwisu motoryzacyjnego ? http://www.oto-motoryzacja.pl zatrudnimy osobę, która będzie odpowiedzialna za administrację, zarządzanie i pozycjonowanie strony. Jeżeli interesujesz się motoryzacją, na bieżąco przeglądasz newsy moto-sportowe i szybko się uczysz - jesteś osobą, której poszukujemy!

Wymagania

Preferujemy osoby młode i studentów, również bez wyższego wykształcenia. Praca ma charakter zdalny, dorywczy. - Doświadczenie w zarządzaniu serwisami internetowymi. - Znajomość zasad budowy stron pod kontem pozycjonowania. - Podstawowa umiejętność pozycjonowania stron. - Doświadczenie w pracy z Google AdWords i Google Analytics. - Umiejętności Copywriterskie ? lekkie pióro. - Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu proszone są o podesłanie pełnej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres ? oto-motoryzacja@o2.pl Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)?.