projektpraca.eu

Znajdź z nami pracę! Zapraszamy studentów i absolwentów!

Fundacja Heros
  • Dodano: 29 października 2021
  • Ważna do: 31 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, w ramach projektu "Absolwent w drodze do kariery" oferuje wsparcie w zakresie:

- poszukiwania pracy

- kontaktu z pracodawcami

- przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej

- przygotowania dokumentów aplikacyjnych

- oferujemy także konkretne oferty pracy

Nasze wsparcie jest bezpłatne. Realizujemy projekty współfinansowane ze środków PFRON.

Wymagania

Żeby się do nas zapisać musisz spełniać wszystkie z poniższych wymagań:

- posiadać orzeczenie o niepełnosprawności

- być studentem ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich lub absolwentem szkoły wyższej, który ukończył szkołę w ciągu 5 ostatnich lat

- na moment zapisania się do Fundacji być osobą bez zatrudnienia

- mieszkać w woj. świętokrzyskim

Zapraszamy osoby z całego województwa świętokrzyskiego!

Wyślij do nas swoje cv w tytule wpisując "STUDENT/ABSOLWENT"

na adres: magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Kontakt: 539 309 781

Wesoła 51, Kielce.