projektpraca.eu

TELEMARKETER

KYECRAFF CALL CENTER Sp. z o.o.
  • Dodano: 31 stycznia 2019
  • Ważna do: 28 lutego 2019

Opis stanowiska pracy

Firma zajmuje się wykonywaniem połączeń w celu informacyjnym o bezpłatnym spotkaniu promocyjnym. Spotkanie na charakter zdrowotny. Oferujemy najwyższą stawkę wynagrodzeniową w mieście wynoszącą 12,70 zł/h NETTO (na rękę)dla każdego, bez względu na posiadany status. Maksymalne wynagrodzenie godzinowe wynosi 24,20 zł/h NETTO Nasi Pracownicy otrzymują również premie uznaniowe oraz biorą udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Jako Firma wyróżniamy się elastycznym grafikiem w pełni dostosowanym do potrzeb naszych Pracowników. Lokalizacja Firmy to ul. Czarnowska 14 (II piętro w Galerii Czarnowskiej- obok dworca). Nie wymagamy doświadczenia, a dodatkowo oferujemy atrakcyjny system premiowy za osoby polecone do pracy w postaci +50 zł za każdą osobę poleconą do pracy.

Wymagania

-ukończony 16 rok życia - chęć do pracy - realizacja minimum 20 godzin w tygodniu