projektpraca.eu

telemarketer bez sprzedaży

Tele-Promo
  • Dodano: 14 stycznia 2016
  • Ważna do: 31 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Specjalista ds. kontaktu z klientem Miejsce pracy: Kielce Osoba ta odpowiedzialna będzie za: Aktywna współpraca z Klientami w Polsce Utrzymanie istniejących Klientów Zapewnienie Klientom kompleksowej obsługi i informacji Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami Współpracę z Oddziałami i Działami Firmy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: Minimum średniego wykształcenia Orientacji na Klienta (doświadczenie w obsłudze Klienta lub praca w dziale telemarketingu będzie dodatkowym atutem) Umiejętności pracy w warunkach stresowych Wysokiej kultury osobistej Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole Oferujemy: Samodzielną pracę, stwarzającą możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie Stabilne warunki zatrudnienia Pozytywną atmosferę pracy w zgranym Zespole