projektpraca.eu

Szkolenie Kadry i płace + staże zawodowe + praca

Fundacja Heros
  • Dodano: 10 listopada 2021
  • Ważna do: 31 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros aktywizująca zawodowo osoby z niepełnosprawnością prowadzi rekrutację do projektu "Absolwent w drodze do kariery". Projekt współfinansowany ze środków PFRON. W ramach projektu oferujemy udział w szkoleniu - Kadry i płace.

Oferujemy:

  • 112 h szkolenia
  • tematyka: kadry i płace
  • tryb szkolenia: stacjonarne w Kielcach
  • możliwość uzyskania dodatku motywacyjnego w wysokości 400 zł netto
  • zwrot kosztów dojazdu na szkolenie

Wstępny program szkolenia:

1.    Prawo pracy. Prowadzenie i kompletowanie dokumentacji pracowniczej nawiązanie stosunku pracy.

2.    Umowy cywilnoprawne

4.    Dokumentacja kadrowa

5.    Wyliczanie wynagrodzeń

6.    Praktyczne zastosowanie programu PŁATNIK

Wymagania

Wszystkie wymagania, które należy spełniać:

  • status studenta ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich, lub absolwenta, który ukończył uczelnię wyższą w ciągu ostatnich 5 lat
  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • na moment zapisania się do Fundacji pozostawanie bez zatrudnienia

Po szkoleniu oferujemy wsparcie w poszukiwaniu pracy, oferty pracy oraz możliwość realizacji staży zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres:

magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Fundacja Heros, ul. Wesoła 51/531, Kielce.

Kontakt: 539 309 781.

Oferta dla osób spełniających wszystkie z powyższych wymagań.