projektpraca.eu

Studiujesz? Zarabiaj 1750 zł- Gwarantowana Podstawa

BPO Center Poland Sp. z o.o.
  • Dodano: 08 stycznia 2016
  • Ważna do: 17 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

Bpo Center Poland jako partner grupy kapitałowej Polkomtel Sp. z o.o. ? operatora sieci telefonii komórkowej Plus, w związku z dynamicznym rozwojem oraz uruchamianiem nowej lokalizacji Call Center poszukuje osób na stanowisko: Doradca Klienta Plus / Polsat Cyfrowy

Wymagania

* szukasz pracy, która będzie sprawiać Ci radość? * zależy Ci na szybkiej możliwości rozwoju i awansu? * łatwo nawiązujesz nowe kontakty? * czujesz motywację do pracy? * chcesz pracować z fantastycznymi ludźmi? Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś/aś TAK ? praca u nas jest właśnie dla Ciebie! Jeśli chcesz... - zdobywać doświadczenie zawodowe w stabilnej firmie, - prowadzić rozmowy handlowe ze stałymi klientami najlepszej sieci komórkowej w Polsce sieci Plus lub największej platformy cyfrowej TV Cyfrowego Polsatu - informować o nowych rozwiązaniach, sprzedawać nowe usługi/promocje lub przedłużać kontrakty Klientom z naszej bazy - pracować według elastycznego grafiku - zarabiać poza stawką godzinową atrakcyjne premie sprzedażowe - uczestniczyć w szkoleniach doskonalących umiejętności - współuczestniczyć w budowaniu DreamTeamu nowego Call Center - wygrywać nagrody w konkursach organizowanych przez firmę lub producentów ? DOŁĄCZ DO NAS I WYŚLIJ SWOJE CV ! Nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży, nauczymy Cię wszystkiego, nie wahaj się - wiemy, że znajdziesz tutaj pracę, która stanie się Twoją pasją.