projektpraca.eu

Stanowisko pracownika pomocniczego PRACA ZDALNA

Rekrutacja Hua Trade
  • Dodano: 17 stycznia 2017
  • Ważna do: 12 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię pracownika: stanowisko pracownika pomocniczego PRACA ZDALNA  Oferujemy :  -prace w miłej atmosferze  -osobom ambitnym i zaangażowanym dajemy możliwość awansu i rozwoju zawodowego,  -umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia na stałą z czasem nieokreślonym

Wymagania

Wymagamy:  - dyspozycyjności  - posługiwanie się poprawną polszczyzną  - dobrej relacji z klientami  - znajomości obsługi komputera  -dokładność, skrupulatność  -odpowiedzialność za wykonanie zadania zgodnie z oczekiwaniami  -samodzielność, dobrej  organizacji pracy  -umiejętności komunikacyjne i umiejętności aktywnego słuchania  Mile widziane  osoby znające język obcy  (lecz nie jest to wymóg konieczny)  Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem .  rekrutacja@hua-trade.pl Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami .  Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".