Projekt Niesprzedażowy - Generowanie Leadów (biura rachunkowe)

Call&More
  • Dodano: 10 stycznia 2019
  • Ważna do: 31 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Projekt Niesprzedażowy - Generowanie Leadów (biura rachunkowe): Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:informowanie o możliwościach współpracy, dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz reprezentowanie jej

Wymagania

Wymagania: kreatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej, doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem Oferujemy: możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań w branży telekomunikacyjnej, pakiet szkoleń przygotowujących do pracy, możliwość otrzymania umowy o pracę ? elastyczny grafik pracy, dobrą atmosferę pracy i miejsce w sympatycznym zespole Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesyłanie CV z aktualną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD @ spod adresu, którego zgoda dotyczy.