projektpraca.eu

Programista stron www

Fundacja Heros
  • Dodano: 22 lutego 2024
  • Ważna do: 31 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca zawodowo osoby z niepełnosprawnością, w ramach projektu "Absolwent do kariery II !" współfinansowanego ze środków PFRON, zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu: Programista stron www.

Projekt skierowany do studentów i absolwentów szkół wyższych z orzeczeniem o niepełnosprawności.

W programie szkolenia m.in. Podstawowe pojęcia dotyczące stron internetowych, Przygotowanie środowiska programistycznego, Budowa strony internetowej, Języki używane przy budowie stron, Przykładowe systemy CMS, System kontroli wersji.

Oferujemy:
  • Szkolenie w formie zdalnej
  • 112 h
  • zaświadczenie oraz certyfikat zakończenia szkolenia
  • możliwość uzyskania dodatku motywacyjnego w kwocie 450 zł miesięcznie - wypłacane do końca września 2024 r. !

Nasz projekt nie tylko umożliwia odbycie szkolenia oraz stażu, ale również stawia sobie za cel dostarczenie kompleksowego wsparcia.

Oferta wsparcia obejmuje doradztwo zawodowe, indywidualne konsultacje z prawnikiem, skuteczne pośrednictwo pracy oraz pomoc w uzyskaniu i utrzymaniu zatrudnienia. Nie ponosisz żadnych kosztów.

Wymagania

Zapraszamy osoby spełniające WSZYSTKIE poniższe wymagania:
  • z orzeczeniem o niepełnosprawności;
  • posiadające status studenta ostatniego roku studiów wyższych (licencjat, magister, inżynier, podyplomowe) lub status absolwenta, który ukończył studia w ciągu ostatnich 5 lat;
  • bez zatrudnienia oraz w wieku aktywności zawodowej;
  • zamieszkujące teren woj. Świętokrzyskiego.

Zgłoś się już dziś, liczba miejsc ograniczona!

Zachęcamy do skorzystania z tej szansy i do przesłania CV. Do zobaczenia na ścieżce kariery.

Mail: magda.tomczak@fundacjaheros.org

Kontakt telefoniczny: 539 309 781.

ul. Wesoła 51/531
Kielce.