projektpraca.eu

Pracownik Obsługi Klienta w Banku - Staż zawodowy

Fundacja Heros
  • Dodano: 28 grudnia 2022
  • Ważna do: 28 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros zaprasza studentów ostatniego roku studiów (licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych) oraz absolwentów, którzy ukończyli studia w ciągu ostatnich 5 lat, do projektu "Absolwent w drodze do kariery II !". Projekt współfinansowany ze środków PFRON, skierowany do osób z niepełnosprawnością.

Oferujemy udział w stażu zawodowym, stanowisko:

  • Pracownik Obsługi Klienta w Banku
  • Miejsce: Kielce (Centrum)
  • Czas trwania: 3 miesiące
  • Stypendium: 2006,18 zł brutto miesięcznie
  • Dodatek motywacyjny do 450 zł miesięcznie!
  • Przeszkolenie
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dużej placówce bankowej.

Obowiązki na stażu:

  • Podstawowe udzielanie informacji Klientom – bankowość internetowa, mobilna i inne
  • Obsługa systemu
  • Archiwizacja dokumentów

Wymagania

Kto może wziąć udział w projekcie?

Osoby niepełnosprawne:

  • realizujące ostatni rok nauki w szkole wyższej (licencjat, magister, inżynier, podyplomowe) lub które ukończyły szkołę wyższą w ciągu ostatnich 5 lat;

  • na dzień przystąpienia do projektu pozostające bez zatrudnienia;

  • zamieszkujące teren województwa świętokrzyskiego

  • mile widziane osoby po studiach (lub w trakcie) związanych z finansami, rachunkowością, ekonomią i pokrewnymi.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres:

magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

lub kontakt telefoniczny : 539 309 781.

Fundacja Heros,

ul. Wesoła 51, Kielce.