projektpraca.eu

Pracownik obsługi Centrum Informacji Turystycznej

Fundacja Heros
  • Dodano: 12 października 2021
  • Ważna do: 31 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, działająca na rzecz Osób Niepełnosprawnych poszukuje dla swojego Klienta stażysty, na stanowisko Pracownik obsługi Centrum Informacji Turystycznej. Staż organizowany w ramach projektu "Absolwent w drodze do kariery" współfinansowanego ze środków PFRON.

Miejsce stażu : Chęciny

Oferujemy:

-3 miesięczny staż zawodowy

-możliwość zatrudnienie po stażu- jeśli kandydat sprawdzi się na stanowisku

- stypendium stażowe w wysokości 1845 zł brutto

-możliwość uzyskania dodatku motywacyjnego w wysokości 400 zł

- zwrot kosztów dojazdu

Obowiązki:

-obsługa turystów w zakresie udzielania informacji turystycznej

-prowadzenie oraz nadzorowanie strony internetowej oraz social media

-pomoc w prowadzeniu usług przewodnickich, warsztatów edukacyjnych

-prowadzenie działań promocyjnych i kulturowych

-sprzedaż biletów wstępu i pamiątek

Wymagania

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- duża kultura osobista

- umiejętność obsługi klienta

-dodatkowym atutem będzie znajomość historii

Wymagania projektowe:

- student ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich lub inżynierskich lub absolwent szkoły wyższej

-posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

-zamieszkiwanie terenu woj. świętokrzyskiego

-pozostawanie bez zatrudnienia

Prosimy o wysłanie aplikacji na mail: magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Fundacja Heros, Wesoła 51. Kielce