projektpraca.eu

Pracownik biurowy/wsparcie rekrutacji

Fundacja Heros
  • Dodano: 15 października 2021
  • Ważna do: 31 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

W ramach projektu "Absolwent w drodze do kariery", współfinansowanego ze środków PFRON, oferujemy staż zawodowy na stanowisku Pracownik biurowy/Wsparcie rekrutacji. Fundacja Heros, z oddziałem w Kielcach zajmuje się aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnością. Oferujemy pracę, staże zawodowe, organizujemy szkolenia i kursy dla osób posiadających aktualne orzeczenie.

Obowiązki:

  • zamieszczanie ofert pracy na portalach rekrutacyjnych
  • wyszukiwanie ofert pracy dla Beneficjentów Fundacji
  • kontakt telefoniczny z Pracodawcami
  • kontakt z Beneficjentami
  • działania marketingowe, promocyjne
  • prace biurowe
  • wsparcie procesu rekrutacji

W ramach projektu oferujemy:

  • płatny 3 miesięczny staż zawodowy - 1845,84 zł/mc
  • możliwość uzyskania dodatku motywacyjnego w wysokości 400 zł miesięcznie
  • zwrot kosztów dojazdu
  • wsparcie pracowników
  • pracę w Kielcach, okolice Centrum
  • rozpoczęcie stażu w listopadzie

Wymagania

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów: -

  • posiadanie aktualnego orzeczenie o niepełnosprawności
  • status absolwenta do 5 lat od ukończenia studiów lub studenta ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich
  • pozostawanie bez zatrudnienia;
  • zamieszkiwanie na terenie województwa świętokrzyskiego

Staż skierowany do osób, które chciałyby rozwijać się w zakresie rekrutacji, marketingu, pracy biurowej, oraz dla osób bez doświadczenia ale chętnych do nauki. Wymagana obsługa komputera.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV na adres:
magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

W tytule prosimy wpisać: Pracownik biurowy/wsparcie rekrutacji.

Kontakt: 539 309 781

Wesoła 51, Fundacja Heros