projektpraca.eu

Nowa lokalizacja w Kielcach-elastyczny grafik dla studentów

Call&More
  • Dodano: 05 stycznia 2019
  • Ważna do: 27 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Prosta praca w dowolnym wymiarze godzin, zgrany zespół i zdrowa atmosfera, na indywidualnych warunkach. Gwarantujemy: ? Atrakcyjny system wynagrodzeń (po szkoleniu - umowa zlecenie podstawa 13,70 zł brutto + wysokie prowizje) ? Grafik dopasowany do planów zajęć ( możesz pracować 2/4/6 bądź 8 h dziennie, możesz do nas przyjść w czasie dłuższej przerwy ) ? PRACOWNICZA KARTA RABATOWA (zniżki w restauracjach, klubach, punktach ksero, siłowni) ? NOWA -IDEALNA LOKALIZACJA - tuż przy PŚK oraz UJK; ? Szeroki wachlarz szkoleń.

Wymagania

Zapraszamy do wysłania CV poprzez portal olx.pl bądź aplikuj przez naszą stronę http://callandmore.pl/ Sprawdź nasz fb: www.facebook.com/callandmore/ Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesyłanie CV z aktualną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD @ spod adresu, którego zgoda dotyczy.