projektpraca.eu

Lektor języka angielskiego

FUNKY ENGLISH Studio Językowe
  • Dodano: 24 marca 2023
  • Ważna do: 07 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Funky English poszukuje czaderskiego lektora języka angielskiego.

Poszukujemy ludzi szerzących wokół siebie przyjazną atmosferę i pozytywne emocje, którzy będą współtworzyć nasz Dream Team i współrealizować funkową misję szkoły.

Jeśli w swoim życiu i pracy  kierujesz się takimi wartościami jak szczerość, rzetelność, sumienność, dobre relacje międzyludzkie rozwój osobisty i zawodowy,  zdecydowanie będziesz się dobrze czuć w naszym zespole.

Co otrzymasz:

  • kompleksowe, bezpłatne wdrożenie z metod nauczania, którymi pracujemy
  • scenariusze lekcji, pomysły i narzędzia, z których będziesz korzystać już od swoich pierwszych zajęć bez zarywania nocy na przygotowanie się do lekcji
  • przestrzeń na własne i kreatywne pomysły na zajęcia i projekty, ponieważ cenimy wkład i zaangażowanie naszych lektorów
  • nowoczesne materiały i platformę, które będą nieocenionym wsparciem w Twojej pracy
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych zgodnych z Twoimi potrzebami
  • opiekę i wsparcie metodyczne; z problemami nigdy nie zostaniesz sam/a
  • pracę w blokach lekcyjnych; w godzinach porannych, dopołudniowych i popołudniowych; Ty decydujesz, którą opcję wybierasz
  • możliwość ciągłego rozwoju i adekwatny za tym wzrost wynagrodzenia
  • wynagrodzenie, które zawsze trafi na Twoje konto na czas
  • miłą atmosferę i współpracę
  • poszanowanie Twojego prywatnego czasu

    Proponowane formy zatrudnienia:

    umowa zlecenie lub B2B - od 50 zł do 90 zł brutto za lekcję (lekcja trwa 50 minut lub 60 minut)

    w zależności od Twojego statusu (dla studenta kwota brutto= kwota netto)

    Ty decydujesz ile zarabiasz , gdyż Twoje umiejętności i zaangażowania w pracę maja wpływ na Twoją stawkę lekcyjną

    Praca również w czasie ferii zimowych i wakacji oraz na dodatkowych, tematycznych warsztatach językowych w czasie roku szkolnego.

    Obecnie poszukujemy osób, które podejmą z nami współpracę od nowego roku szkolnego 2023/2024. Możliwa praca na warsztatach już w wakacje 2023.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • jest osobą pełną entuzjazmu, wesołą, energiczną, z poczuciem humoru i dystansem do siebie
  • bardzo dobrze mówisz po angielsku, jesteś studentem lub absolwentem studiów filologicznych lub posiadasz certyfikat językowy poświadczający Twoją znajomość języka
  • sumiennie i z zaangażowaniem podchodzisz do swoich obowiązków
  • dobrze  się czujesz w towarzystwie dzieci (od 5 r.ż), a dzieci w Twoim; rozumiesz je i szanujesz
  • lubisz uczyć młodszą młodzież (kl. 4-8sp), spędzać z nią czas i budować relacje
  • chcesz rozwijać się jako lektor języka angielskiego stosując nowoczesne metody nauczania i angażowania uczniów w naukę
  • chcesz realizować swoje pomysły i talenty
  • chcesz być częścią wspierającego się, zaangażowanego zespołu, stawiającego na dobre relacje międzyludzkie, odpowiedzialność,  rzetelność i efektywność swojej pracy

    Aplikuj wysyłając nam swoje CV, jeśli zależy Ci na rozwoju oraz chcesz mieć poczucie, że to, co robisz ma sens i głębsze znaczenie!