projektpraca.eu

Konsultant sieci T-Mobile - od zaraz - podstawa + premia

Call&More
  • Dodano: 13 maja 2019
  • Ważna do: 23 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Konsultanta Telefonicznego sieci T-mobile !

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną, telefoniczną obsługę klienta.

W zamian oferujemy:

? gwarantowaną stawkę od 14,70 zł/h oraz wysokie premie, prowizja za każdy sukces,

? dodatek stażowy

? elastyczny harmonogram ? sam ustalasz godziny w jakich pracujesz (wymagamy min. 6 h dziennie)

? szkolenie wstępne, które przygotuje Cię do pracy - za nie również otrzymasz wynagrodzenie !

? przyjazną atmosferę i wsparcie kolegów z zespołu

? zdobywanie nowych doświadczeń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub przez portal.

Do zobaczenia na spotkaniu rekrutacyjnym!

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

? komunikatywności

? dyspozycyjności min. 20 h tygodniowo

? zaangażowania w wykonywane obowiązki

? min. podstawowej znajomości obsługi komputera