projektpraca.eu

Konsultant sieci T-Mobile OD ZARAZ podstawa + premia

Call&More
  • Dodano: 07 maja 2019
  • Ważna do: 16 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Konsultanta Telefonicznego sieci T-mobile !

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną, telefoniczną obsługę klienta.

Oczekujemy od Ciebie:

- komunikatywności

- dyspozycyjności min. 20 h tygodniowo

- zaangażowania w wykonywane obowiązki

- min. podstawowej znajomości obsługi komputera

- mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta

Wymagania

W zamian oferujemy:

- gwarantowaną stawkę od 14,70 zł/h oraz wysokie premie, prowizja za każdy sukces,

- dodatek stażowy

- elastyczny harmonogram sam ustalasz godziny w jakich pracujesz (wymagamy min. 6 h dziennie)

- szkolenie wstępne, które przygotuje Cię do pracy - za nie również otrzymasz wynagrodzenie !

- przyjazną atmosferę i wsparcie kolegów z zespołu

- zdobywanie nowych doświadczeń