projektpraca.eu

GWARANCJA ZATRUDNIENIA/ wysokie Zarobki-13zł

CallAndMore
  • Dodano: 11 stycznia 2017
  • Ważna do: 23 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Ty i Twoje potrzeby są dla Nas najważniejsze, dlatego Dołącz do Naszego Zespołu ! Zakres obowiązków: ? wykonywanie połączeń wychodzących w celu utrzymania Klienta - praca na otrzymanej bazie Klientów firmy ? rozwijanie długotrwałych relacji z Klientem (profesjonalna obsługa Klienta, zachowanie standardów jakościowych) ? efektywna realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych ? budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Co oferujemy: ? stałą stawkę godzinową + bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne ? praca w dobrej lokalizacji - Kielce- ścisłe centrum ul. Zagórska ? indywidualną formę współpracy ? płatne szkolenie pozwalające osiągnąć wysoki poziom kompetencji (poznanie produktów, technik sprzedażowych) ? wsparcie merytoryczne ? narzędzia niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków (CRM ) ? możliwość udziału w rozwijaniu unikalnego projektu realizowanego w ramach grupy kapitałowej