projektpraca.eu

Grafika komputerowa z marketingiem - darmowe szkolenie!

Fundacja Heros
  • Dodano: 13 października 2021
  • Ważna do: 27 października 2021

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, z oddziałem w Kielcach, w ramach projektu "Absolwent w drodze do kariery" oferuje udział w szkoleniu on-line Grafika komputerowa z marketingiem. Projekt współfinansowany jest ze środków PFRON.

W ramach szkolenia:

  • 112 h interaktywnych zajęć w formie on-line
  • mała grupa uczestników
  • dodatek motywacyjny w wysokości 400 zł

W programie szkolenia: wiedza teoretyczna i zajęcia praktyczne z zakresu obsługi programów graficznych: Adobe Photoshop, a także zagadnienia z obszaru marketingu. Szkolenie skierowane do wszystkich, którzy zainteresowani są obszarem marketingu, reklamy i grafiki.

Po szkoleniu proponujemy realizację stażu zawodowego. Różne stanowiska dobierane indywidualnie. Organizujemy także staże w formie zdalnej.

  • stypendium stażowe 1845 zł brutto
  • zwrot kosztów dojazdu
  • staże stacjonarne i zdalne

Wymagania

Do kogo skierowane jest szkolenie?

  • do studentów ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich lub absolwentów uczelni wyższych
  • posiadających orzeczenie o niepełnosprawności
  • bez zatrudnienia
  • z województwa świętokrzyskiego

Prosimy o przesyłanie aplikacji na maila: magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Wesoła 51, Kielce.