projektpraca.eu

Edukator prac plastycznych

Kompleks Świętokrzyska Polana
  • Dodano: 31 stycznia 2023
  • Ważna do: 14 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

Przy naszej ekspozycji wielkoformatowych akwariów prowadzimy warsztaty plastyczne dla dzieci o tematyce związanej z rybami. Praca polega na przygotowywaniu i prowadzeniu zajęć z grupami szkolnymi i przedszkolnymi. Oferujemy zatrudnienie na umowę zlecenia, atrakcyjne stawki, możliwość uzyskania doświadczenia w zawodzie i rozwoju umiejętności oraz pracę w młodym zespole.

Wymagania

  • zdolności plastyczne
  • dyspozycyjność: maj i czerwiec - codziennie, wrzesień i październik - w niektóre dni
  • kreatywność, pomysłowość
  • gotowość do pracy z dziećmi
  • mile widziane studia lub ukończona szkoła średnia w zakresie plastyki, edukacji plastycznej, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej