Dział wsparcia, obsługa zgłoszeń klientów sieci Play - 13zł/h!

Telbridge
  • Dodano: 25 stycznia 2017
  • Ważna do: 24 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do obsługi zgłoszeń klientów sieci Play (dział wsparcia) Miejsce pracy: Kielce ul. Zagnańska 49 IIIp. (róg Głęboczka) Praca polega na weryfikowaniu i analizowaniu zgłoszeń klientów sieci Play, wprowadzaniu danych do systemu oraz przygotowywaniu dokumentów zgodnie z wzorem. Praca nie jest związana ze sprzedażą. Oferujemy: - stawkę 13 zł/h + premie - wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, - szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków - elastyczny czas pracy ( indywidualny grafik) - kartę MultiSport - przyjazną, partnerską atmosferę w pracy, - szansę na rozwój zawodowy Jeżeli posiadasz doświadczenie w branży call center zapłacimy, Ci za to aż 300 zł bonusu powitalnego! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: kielce@telbridge.pl Do zobaczenia na spotkaniu rekrutacyjnym ! :)