projektpraca.eu

Barista/Kelner

Kawiarnia Choco Obsession
  • Dodano: 04 stycznia 2016
  • Ważna do: 20 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

Kawiarnia Choco Obsession poszukuje do swojego Zespołu osób pozytywnie nastawionych do życia do pracy w charakterze Baristy/Kelnera. Do zadań osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie należeć między innymi obsługa Gości i przygotowywanie napojów.

Wymagania

Jeśli jesteś dyspozycyjnym studentem/studentką (studiów dziennych i zaocznych) i chcesz pracować w młodym zespole w przyjaznej atmosferze, wyślij do nas swoje CV! Oferujemy grafik dostosowany do planu zajęć i szkolenia baristyczne. Nie wymagamy doświadczenia, a idealny kandydat/kandydatka powinien potrafić pracować w grupie, jak i samodzielnie, posiadać łatwość komunikacji i zdolność szybkiego uczenia się, a także pozytywne nastawienie do świata. CV prosimy przesyłać na adres mailowy: praca.choco@gmail.com z zaznaczeniem trybu studiów.