projektpraca.eu

Asystent księgowy bez doświadczenia.

AZ FFM
  • Dodano: 17 marca 2023
  • Ważna do: 31 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Miejsce: Kielce
Opis:
-Prowadzenie pod nadzorem ksiąg rachunkowych klientów kancelarii,
-Wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
-Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania

Wymagania:
Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, finanse,
Znajomość zasad księgowości,
Znajomość programów księgowych,
Umiejętność pracy w zespole,
Dobra organizacja pracy własnej,
Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność.
Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- WARUNEK KONIECZNY*
Miejsce zamieszkania w woj. świętokrzyskim

Oferujemy:
• Płatne przeszkolenie w formie stażu z możliwością zatrudnienia.

• Mile widziani studenci i absolwenci.

• Zwrot kosztów dojazdu,
• Wsparcie trenera pracy.

Kontakt:
739 976 571
534-036-447
kielce@ffm.pl
*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych