projektpraca.eu

Asystent ds. księgowości

Internetowe Biuro Rachunkowe TaxRJ Sp.Z.O.O
  • Dodano: 05 listopada 2019
  • Ważna do: 05 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Biuro rachunkowe z siedzibą  w Kielcach poszukuje do pracy studenta kierunku  Finanse ? Rachunkowość lub pokrewnego. Oferujemy możliwość pracy zdalnej z elastycznymi godzinami pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy szukamy ambitnej osoby nastawionej na realizację założonych celów. Gwarantujemy wdrożenie w zakres zadań na stanowisku pracy oraz możliwość dalszego rozwoju.

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należało:

  • Księgowanie dokumentów
  • Przygotowywanie pism do US
  • Naliczanie PIT/VAT
  • Sporządzanie deklaracji do US
  • Kontakt z klientami, US i ZUS
  • Prowadzenie KPiR oraz KH

Wymagania:

  • Dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i zagadnień księgowych
  • Praktyczna znajomość programów finansowo-księgowych
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość dalszego rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV i listów motywacyjnych na adres: rekrutacja_br@wp.pl. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.?