projektpraca.eu

Asystent / Asystentka

Stowarzyszenie Aktywności Zawodowej "PASSA" w Kielcach
  • Dodano: 28 sierpnia 2024
  • Ważna do: 30 września 2024
829
2024-08-28 2024-09-30

Opis stanowiska pracy

  • dbanie o odpowiedni obieg dokumentów oraz ich archiwizację,
  • obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej,
  • odbieranie połączeń telefonicznych
  • obsługa klientów za pośrednictwem poczty email oraz bezpośrednio w biurze
  • obsługa urządzeń biurowych
  • organizacja kursów zawodowych
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanego kształcenia zawodowego
  • organizacja projektów edukacyjnych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

WARUNKI PRACY:

praca 2 lub 3 razy w tygodniu (7 godz. dziennie), elastyczne dni pracy Wynagrodzenie: 35,00 zł /godz. Umowa zlecenie

KORZYŚCI:

Doskonała atmosfera pracy Elastyczność (możliwość ustalania dni pracy w poszczególnym tygodniu) Praca w ambitnym zespole

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • zdolności organizacyjne: dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność, odpowiedzialność, punktualność
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoki poziom kultury osobistej

Kontakt z pracodawcą

730532500

Adres e-mail

kontakt@stowarzyszeniepassa.pl