projektpraca.eu

Szkolenie "Grafika komputerowa" + staże zawodowe

Fundacja Heros
  • Dodano: 06 maja 2022
  • Ważna do: 30 czerwca 2022

Opis stanowiska pracy

Fundacja aktywizująca osoby z niepełnosprawnością, w ramach projektu "Absolwent w drodze do kariery!" oferuje udział w szkoleniu zdalnym Grafika komputerowa.

Forma szkolenia: szkolenie zdalne/on-line
Ilość godzin: 112 h
Rozpoczęcie: koniec czerwca 2022 r.
Możliwość uzyskania dodatku motywacyjnego w wysokości 400 zł miesięcznie (WYPŁACANE NAWET DO 10 MIESIĘCY uczestnictwa w projekcie)

Planowane zagadnienia:

Praca z obrazem, Korygowanie obrazu i poprawa jakości zdjęć cyfrowych, Renowacja starych fotografii, Poprawianie wyglądu postaci, Wprowadzanie tekstu i prostych kształtów, Podstawy pracy na warstwach, Podstawy tworzenia fotomontaży - realistycznych i surrealistycznych,Tworzenie materiałów promocyjnych w pracy grafika komputerowego. praca w programie Photoshop i programach typu GIMP oraz wiele innych.

Po szkoleniu przewidziane są staże zawodowe lub pośrednictwo pracy. Oferujemy różne stanowiska.

Wymagania

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Wymagania niezbędne:
- orzeczenie o niepełnosprawności
- w momencie zapisu do Fundacji status osoby bez zatrudnienia
- z woj. świętokrzyskiego
- student ostatniego roku studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktoranckich, podyplomowych
- lub absolwent, który ukończył szkołę wyższą w ciągu 5 ostatnich lat
- lub absolwent studiów podyplomowych, ukończonych w ciągu 5 ostatnich lat

Wyślij swoje cv, liczba miejsc ograniczona!

Numer kontaktowy: 539 309 781.

Fundacja Heros, ul. Wesoła 51/531, Kielce.