projektpraca.eu

Staże zawodowe - różne branże - dla osób niepełnosprawnych

Fundacja Heros
  • Dodano: 17 września 2020
  • Ważna do: 01 października 2020

Opis stanowiska pracy

Kielecki oddział Fundacji Heros prowadzi rekrutację do projektów aktywizujących osoby z niepełnosprawnością. Projekty współfinansowane ze środków PFRON.

W ramach projektów oferujemy:

  • 3- miesięczne płatne staże zawodowe
  • wypłacamy stypendia stażowe
  • zwracamy koszty dojazdy na staż
  • pomagamy w poszukiwaniu zatrudnienia

Staże zawodowe realizujemy na różnych stanowiskach (pracownik biurowy, rejestratorka, pracownik obsługi klienta, pracownik fizyczny), w różnych branżach. Jeśli posiadasz pracodawcę u którego chcesz odbyć staż zawodowy, również zachęcamy do kontaktu!

Wymagania

Jakie warunki musisz spełniać:

  • posiadać aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • być w wieku aktywności zawodowej
  • pozostawać bez zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Kontakt: magda.fundacjaheros@gmail.com

Numer: 539 - 309 - 781

Fundacja Heros, Wesoła 51, Kielce.