projektpraca.eu

Staże zawodowe na wyciągnięcie ręki - aplikuj!

Dział Rekrutacji
  • Dodano: 23 września 2024
  • Ważna do: 07 października 2024
161
2024-09-23 2024-10-07

Opis stanowiska pracy

Zdobądź swoje pierwsze kwalifikacje zawodowe lub zmień branżę rozwoju osobistego.

Zorganizujemy i sfinansujemy dla Ciebie staż zawodowy!

Możesz zaproponować również swoje miejsce lub pracodawcę.

Oferta w ramach programu zatrudnieniowego współfinansowanego ze środków PFRON.

Oferujemy możliwość odbycia stażu na stanowiskach takich jak:

- Pracownik sekretariatu,
- Asystent księgowy,
- Recepcjonistka Spa,
- Rejestratorka medyczna,
- Pracownik biurowy,
- Sekretarka medyczna,
- Pomoc wychowawcy przedszkola,
- Pokojowa,
- Pomoc kuchenna,
- Fakturzystka-pracownik biurowy

Oferujemy:
3 miesięczne wdrożenie stanowiskowe równoznaczne ze stażem zawodowym - wypłacamy stypendium stażowe
- wsparcie specjalistów w zakresie doradztwa zawodowego, w tym Trenera pracy,
- ciekawą ścieżkę rozwoju.

Wymagania

Ofertę kierujemy do osób biernych zawodowo, w wieku aktywności zawodowej, zamieszkujących woj. świętokrzyskie.

Wymagane jest posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Kontakt z pracodawcą

534-036-447

Adres e-mail

patrycja.sosnowska@ffm.pl