projektpraca.eu

Specjalista ds. rekrutacji

AZ FFM
  • Dodano: 05 czerwca 2023
  • Ważna do: 19 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Opis:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • aktualizacja baz danych kandydatów,
  • redagowanie i wystawianie ogłoszeń internetowych,
  • wstępna telefoniczna selekcja kandydatów,
  • wsparcie w formalnościach związanych z rozpoczęciem zatrudnienia,
  • przygotowywanie dokumentacji pracowniczej,
  • archiwizacja i dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji pracowniczej.

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera i podstaw pakietu MS Office,
  • Sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
  • status osoby biernej zawodowo oraz w wieku aktywności zawodowej
  •  czynne prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • zatrudnienie poprzedzone 3-miesięcznym płatne wdrożeniem na stanowiskowym,
  • Stypendium stażowe i zwrot kosztów dojazdu,
  • Po stażu możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w systemie zmianowym
  • Wsparcie opiekuna stażysty
  • Wsparcie trenera pracy
*Oferta w ramach programu zatrudnieniowego współfinansowanego ze źródeł Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.