projektpraca.eu

Serwisant

Wakat Kelm
  • Dodano: 08 listopada 2019
  • Ważna do: 08 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Firma Wakat Kelm (ZPCh) poszukuje pracowników z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Serwisant

Zakres zadań:

  • serwisowanie i przeglądy urządzeń
  • kontakt z klientem
  • sprzedaż urządzeń
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • praca w siedzibie firmy i terenie

Oferujemy:

  • umowę o pracę

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierających klauzulę  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)".

Prosimy o przesłanie CV podany w ogłoszeniu  adres e-mail . Wszystkim Kandydatom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, zastrzegamy sobie jednocześnie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Wymagania

  • preferowane wykształcenie informatyczne lub techniczne
  • prawo jazdy kat.B
  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • chęć do pracy
  • komunikatywność