Rejestratorka medyczna / Pracownik biurowy - staż z zatrudnieniem

Fundacja Heros
  • Dodano: 20 lutego 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024
884
2024-02-20 2024-04-30

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca zawodowo osoby z niepełnosprawnością, zaprasza do wzięcia udziału w projekcie Absolwent w drodze do kariery II !

Oferujemy staż z zatrudnieniem na stanowisku Rejestratorka medyczna/Pracownik biurowy!

W ramach stażu:

  • stypendium stażowe 2294,99 zł brutto miesięcznie
  • dodatek motywacyjny w wysokości 450 zł miesięcznie z możliwością zwiększenia do 700 zł miesięcznie!
  • 3miesięczny staż w Kielcach
  • zatrudnienie po zrealizowanym stażu

Zakres obowiązków:

  • obsługa pacjenta
  • rejestracja pacjenta do systemu Somed
  • wprowadzanie, planowanie i sprawozdanie świadczeń medycznych do NFZ
  • prace biurowe.

Wymagania

Projekt skierowany do osób spełniających wszystkie poniższe wymagania:

  • posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

  • posiadające status studenta ostatniego roku studiów wyższych (licencjat, magister, inżynier, podyplomowe) lub statusu absolwenta, który ukończył studia w ciągu ostatnich 5 lat,

  • pozostające bez zatrudnienia oraz w wieku aktywności zawodowej,

  • zamieszkujące teren województwa świętokrzyskiego

Ponadto wymagana:

  • dobra obsługa komputera
  • chęć do nauki, wielozadaniowość.

Masz pytania? Dzwoń: 539 309 781.
Wyślij cv na adres: magda.tomczak@fundacjaheros.org

ul. Wesoła 51/531
Kielce.

Kontakt z pracodawcą

539309781

Adres e-mail

magda.tomczak@fundacjaheros.org