projektpraca.eu

Recepcjonistka w SPA

AZ FFM
  • Dodano: 18 lipca 2024
  • Ważna do: 01 sierpnia 2024

Opis stanowiska pracy

Miejsce Pracy : Kielce

Zakres obowiązków:
- obsługa gości,
- udzielanie informacji o dostępnych usługach,
- prowadzenie terminarza wizyt,
- współpraca z innymi działami hotelu

Wymagania

Oczekiwania:
- mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta,
- wykształcenie w dziedzinie kosmetyki będzie dodatkowym atutem,
- znajomość obsługi komputera i MS Office
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- gotowość do pracy zmianowej
- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- warunek konieczny.
- status osoby biernej zawodowo,
- mile widziane osoby z możliwością rejestracji PUP w Kielcach.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na postawienie umowy o pracę w
pełnym wymiarze godzin,
- ubezpieczenie NNW,
- Wsparcie opiekuna.

UWAGA!!!
Dla osób BEZ DOŚWIADCZENIA:
  • zapewniamy 3 tygodniowe płatne przeszkolenie do podjęcia stanowiska, w ramach przeszkolenia wypłacony zostanie dodatek motywacyjny 1575 zł
  • 3-miesięczne wdrożenie na stanowisku w oparciu o staż zawodowy wraz ze stypendium stażowym wypłacanym co miesiąc.
  • zwrot kosztów dojazdu

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu bądź przesłanie cv na adres mailowy w tytule: Recepcjonistka SPA)

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
* zgodnie z Regulaminem projektu