projektpraca.eu

Pracownik biurowy ds. obsługi sklepu internetowego

AZ FFM
  • Dodano: 22 maja 2024
  • Ważna do: 05 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Zapisz się na szkolenie finansowane ze źródeł PFRON.
Pn. "SPECJALISTA OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO Z E_MARKETINGIEM I SOCIAL MEDIA"
Chcesz podjąć zatrudnieni w branży e-commerce, ale brakuje ci doświadczenia?
Skorzystaj z naszej oferty BEZPŁATNEGO SZKOLENIA w ramach projektu aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Co oferujemy?
• 3 tygodniowe płatne przeszkolenie przygotowujące do pracy
• Stypendium szkoleniowe za każdą godzinę uczestnictwa.
• bezpłatne materiały
• ubezpieczenie NNW
• Pokrywamy koszt egzaminu zawodowego oraz certyfikacji
• Dla osób bez doświadczenia oferujemy 3-miesieczne wdrożenie w formie stażu zawodowego (stypendium 2 300 zł brutto / miesiąc) poprzedzające zatrudnienie na stanowisku

Wymagania

Czego wymagamy?
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
• Dobra organizacja pracy własnej
• Samodzielność
• Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- warunek konieczny*
• Osoby bierne zawodowo w wieku aktywności zawodowej
• Miejsce zamieszkania w woj. świętokrzyskim

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres
KIELCE@FFM.PL  z dopiskiem Szkolenie e-commerce
Tel. 534 036 447
* Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych