projektpraca.eu

Pracownik administracyjno - biurowy

P.W. WIKA SP.Z O.O. SP. K.
  • Dodano: 09 sierpnia 2019
  • Ważna do: 09 września 2019

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

-prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami

-nadzorowanie terminowości umów, przeprowadzanych szkoleń BHP i badań lekarskich  oraz aktualizacja dokumentacji pracowniczej

-kompletowanie i przygotowywanie danych do naliczania list płac

-archiwizacja dokumentów kadrowych

-obsługa i wsparcie pracowników w sprawach z zakresu kadrowo-płacowego.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-możliwość rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy w przyjaznej atmosferze

Wymagania

-doświadczenia z zakresu kadr i płac

-dobrej znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

-dobrej znajomości pakietu MS Office

-kreatywności i samodzielności

-aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności co najmniej w stopniu umiarkowanym

-wykształcenie min. średnie