projektpraca.eu

Ochroniarz/dozorca -oferta pracy

Fundacja Heros
  • Dodano: 14 stycznia 2022
  • Ważna do: 28 lutego 2022

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca osoby z niepełnosprawnością, prowadzi rekrutację na stanowisko Ochroniarz/ Dozorca.

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, pełen etat; praca w systemie 12h/24h/48h również w grę wchodzą nocne zmiany.

Praca polega na rejestrowaniu wjazdów/wyjazdów pojazdów, sprawdzanie załadunku transportów, obchody, sprawdzanie monitoringu.

Wymagania

Wymagania:
- orzeczenie o niepełnosprawności
- nie na emeryturze
- osoby bez zatrudnienia (bez obowiązującej umowy, nie na zwolnieniu chorobowym, nie na wypowiedzeniu)
- osoby z woj. świętokrzyskiego

Oferta pracy w ramach projektu współfinansowanego ze środków PFRON.

Szukasz innej pracy i posiadasz orzeczenie? Zgłoś się do nas i skorzystaj z bezpłatnego pośrednictwa pracy.

Kontakt:539 309 781

ul. Wesoła 51, Kielce.