projektpraca.eu

Obsługa programu MS Excel - szkolenie ze stypendium + staże

Fundacja Heros
  • Dodano: 13 sierpnia 2024
  • Ważna do: 30 września 2024
203
2024-08-13 2024-09-30

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca zawodowo osoby z niepełnosprawnością, w ramach projektu Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych II ! , współfinansowanego ze środków PFRON, zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu: Obsługa programu MS Excel.

  • planowane rozpoczęcie: koniec września 2024

  • 112 godzin szkoleniowych

  • wypłacamy stypendium szkoleniowe w wysokości 1 714,72 zł brutto

  • ubezpieczenie, składki Zus

  • catering

  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Po zakończonym szkoleniu oferujemy udział w stażach zawodowych z wypłacanym stypendium na stanowiskach takich jak: Pracownik biurowy, Rejestratorka medyczna, Asystentka biura rachunkowego, Pracownik obsługi klienta i wielu innych!

Zdobądź nowe umiejętności i zostań atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy!
Zgłoś się już dziś, liczba miejsc ograniczona.

Wymagania

Do kogo skierowana są nasze działania?

  • osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności

  • w wieku aktywności zawodowej

  • z woj. świętokrzyskiego

  • bez zatrudnienia.

Należy spełniać wszystkie powyższe wymagania.

Prosimy o przesłanie cv na adres: magda.tomczak@fundacjaheros.org

Kontakt:

ul. Wesoła 51/531
Kielce.

Kontakt z pracodawcą

539309781

Adres e-mail

magda.tomczak@fundacjaheros.org