projektpraca.eu

Monter/ osoba niepełnosprawna

P.M. Kielce
  • Dodano: 22 stycznia 2021
  • Ważna do: 05 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Firma z branży produkcyjnej działająca na lokalnym rynku zaprasza Ciebie do pracy w swoim zespole. Oferujemy przyjazne warunki zatrudnienia dla osób niepełnosprawnych. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Monter

Zakres zadań:

- przygotowanie detali ze stali na podstawie dokumentacji technicznej

- obsługa narzędzi i elektronarzędzi

- montaż maszyn z przygotowanych elementów

Wymagania

Wymagania:

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- wykształcenie kierunkowe

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

- umiejętność pracy w zespole

- dokładność

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- umowę o pracę

- pracę w systemie jednozmianowym

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Aplikacje bez klauzuli RODO nie będą rozpatrywane.