projektpraca.eu

Księgowa - osoba niepełnosprawna

Wakat Kelm
  • Dodano: 16 stycznia 2020
  • Ważna do: 16 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Firma Wakat Kelm (ZPCh) poszukuje pracowników z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Księgowa

Zakres zadań:

  • Terminowa i poprawna ewidencja zakupów do dostawców krajowych      i zagranicznych
  • Zgodne z przepisami ustawy o VAT rozliczanie wewnątrzwspólnotowego nabycia materiałów i towarów, importu materiałów i towarów oraz importu usług
  • Uzgadnianie rejestrów VAT
  • Analiza kont w powierzonym zakresie
  • Przygotowanie raportów na potrzeby wewnętrzne
  • Przygotowanie raportów na potrzeby audytorów zewnętrznych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pakiet socjalny
  • pracę w systemie jednozmianowym

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierających klauzulę: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 1 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)."

Wszystkim Kandydatom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, zastrzegamy sobie jednocześnie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Wymagania

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, ekonomia, finanse)
  • Język angielski na poziomie podstawowym (A1)
  • Doświadczenie powyżej 1 roku
  • Znajomość Pakietu Office (głównie Excel)
  • Mile widziany I stopień - Kurs dla kandydatów na księgowego